Chcete si zajistit trvale rostoucí příjem?

Máme pro vás řešení

Tlačítko POKRAČOVAT bude aktivní po přehrání videa.
1
Unikátní výdělek
2
Online a jednoduše
3
Bez investic

Co o nás říkají klienti?

Pomáháme společně

Tlačítko POKRAČOVAT bude aktivní po přehrání videa.

Často kladené dotazy

+
Co je Online Příjem?
Online Příjem je unikátní projekt dodavatele Česká Regionální Energetika a.s.. V ČR jsme tak 1. dodavatelem energií, který prostřednictvím projektu Online Příjem dává široké veřejnosti možnost vydělat peníze z energetiky.

Model, který je použit pro tento projekt je kombinací dvou úspěšných modelů – affiliate marketingu a strukturálního systému odměňování. V rámci projektu Online Příjem nám pomáháte navyšovat počet zákazníků, tím i zisk, o který se s Vámi rádi podělíme. Členství v projektu Online Příjem je ZDARMA.
+
Co je Česká Regionální Energetika?
Společnost Česká Regionální Energetika a.s. je licencovaný dodavatel elektřiny a plynu. Jedná se o dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž obrat v roce 2018 byl 149 mil. Kč, což je oproti předcházejícímu období více než dvojnásobný nárůst. Cílem pro rok následující je překročit hranici 300 mil. Kč. Každý klient ČRE šetří peníze a automaticky se účastní spotřebitelské soutěže. Každý druhý měsíc se losují 3 výherci, kteří obdrží od moderátora Aleše Hámy následující odměny: 3. místo 20 000,- Kč, 2. místo 40 000,- Kč a 1. místo 60 000,- Kč.

Více info naleznete na stránkách www.cr-energetika.cz nebo FB: Česká Regionální Energetika a.s..
+
Na jaké odměny jako partner Online Příjmu budu mít nárok?
Odměny vyplácíme třikrát měsíčně přímo na bankovní účet partnera. Jsou to provize (bonusové, partnerské, získatelské, následné) a bonusy (osobní, týmové, rychlostní). Propočet veškerých provizí je automatický a přímo závislý na CRM systému, který je napojený na bankovnictví a dle Vašeho nároku na provizi vyplatí částku 5 000,- Kč stejně jako 5 mil. Kč. Neexistují žádné limity, které by Vás jakkoliv omezovaly. Vše je závislé pouze na Vás a Vašem přičinění.
+
Není to nějaký podvod?
V prvé řadě si musíme uvědomit, kdo za celým projektem stojí. Velká společnost, jakou Česká Regionální Energetika a.s. bezesporu je, si jakékoliv podvody či skandály rozhodně dovolit nemůže.

Online Příjem je dlouhodobý samo-spotřebitelský online projekt, který je na míru postavený potřebám spotřebitele / koncového odběratele, který nejen že změnou dodavatele ušetří, navíc má možnost si vydělat nemalé peníze prostřednictvím šíření myšlenky projektu, tzn. budováním své partnerské online sítě.

Celý projekt Online Příjem je navíc pro každého od začátku do konce zcela ZDARMA.
+
Mám garanci toho, že uspěji?
Garanci logicky nemáte. Vše záleží na Vaší aktivitě. Každopádně je v našem zájmu, abyste měli úspěch. Proto v internetové kanceláři dostanete sadu video školení a užitečných manuálů, ve kterých se dozvíte, kde brát neustále nové kontakty, jak je oslovovat a vše potřebné pro Váš úspěch. Jelikož je vše ZDARMA, nemáte co ztratit, můžete pouze získat.
Tlačítko POKRAČOVAT bude aktivní po přehrání videa.